H4P360RFZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P360RFZA
JLCPCB Part #
C1404587
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS