H4P560RFZA
MFR.Part #
H4P560RFZA
JLCPCB Part #
C1404615
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS