H4P205KDZA
MFR.Part #
H4P205KDZA
JLCPCB Part #
C1407170
Description
-55℃~+155℃ 1W 205kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS