CRGS0603J33K
MFR.Part #
CRGS0603J33K
JLCPCB Part #
C4263025
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS