Y078533K8700T9L
MFR.Part #
Y078533K8700T9L
JLCPCB Part #
C1493177
Description
-55℃~+125℃ 33.87kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS