CPF0402B8R45E
MFR.Part #
CPF0402B8R45E
JLCPCB Part #
C4110697
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS