H488K7BZA
MFR.Part #
H488K7BZA
JLCPCB Part #
C1408954
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS