H4887KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4887KBZA
JLCPCB Part #
C1409575
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS