H848K7BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H848K7BZA
JLCPCB Part #
C1407488
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS