H426K1BYA
MFR.Part #
H426K1BYA
JLCPCB Part #
C1411795
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS