H4715RBYA
MFR.Part #
H4715RBYA
JLCPCB Part #
C3464236
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS