Y00079K88000T0L
MFR.Part #
Y00079K88000T0L
JLCPCB Part #
C1475174
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.88kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors