RP73D2A12K1BTG
MFR.Part #
RP73D2A12K1BTG
JLCPCB Part #
C3937478
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS