H4115RBYA
MFR.Part #
H4115RBYA
JLCPCB Part #
C1415215
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS