H464K9FYA
MFR.Part #
H464K9FYA
JLCPCB Part #
C1405849
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS