H4110RBZA
MFR.Part #
H4110RBZA
JLCPCB Part #
C1409251
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS