H834K8BZA
MFR.Part #
H834K8BZA
JLCPCB Part #
C1407869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS