H461K9BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H461K9BDA
JLCPCB Part #
C1411354
Package
Plugin
Description
500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS