H461K9BZA
MFR.Part #
H461K9BZA
JLCPCB Part #
C1408933
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS