Y0075225R000Q9L
MFR.Part #
Y0075225R000Q9L
JLCPCB Part #
C1463378
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 225Ω 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS