H464K9BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H464K9BDA
JLCPCB Part #
C1411353
Package
Plugin
Description
500mW 64.9kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS