H434KBYA
MFR.Part #
H434KBYA
JLCPCB Part #
C3412638
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS