CRGP2512F39K
MFR.Part #
CRGP2512F39K
JLCPCB Part #
C2082805
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS