H434K8BYA
MFR.Part #
H434K8BYA
JLCPCB Part #
C3494993
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS