H424R3BYA
MFR.Part #
H424R3BYA
JLCPCB Part #
C1411534
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS