Y145335R7000T0L
MFR.Part #
Y145335R7000T0L
JLCPCB Part #
C1488733
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35.7Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors