Y145360K0000V9L
MFR.Part #
Y145360K0000V9L
JLCPCB Part #
C1486864
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS