H412R1DYA
MFR.Part #
H412R1DYA
JLCPCB Part #
C1409706
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS