Y079380R3060T9L
MFR.Part #
Y079380R3060T9L
JLCPCB Part #
C1473609
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80.306Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS