H4110RBDA
MFR.Part #
H4110RBDA
JLCPCB Part #
C1411072
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS