CRGH0805J2M7
MFR.Part #
CRGH0805J2M7
JLCPCB Part #
C2101768
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS