H4P31R6DCA
MFR.Part #
H4P31R6DCA
JLCPCB Part #
C3398731
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS