EP9W15RJ
MFR.Part #
EP9W15RJ
JLCPCB Part #
C1368072
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 9W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS