Y607190R0000B9L
MFR.Part #
Y607190R0000B9L
JLCPCB Part #
C1487165
Description
-55℃~+125℃ 300mW 90Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS