CRGV2512J91K
MFR.Part #
CRGV2512J91K
JLCPCB Part #
C3948503
Description
-55℃~+125℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS