CPF0402B52R3E1
MFR.Part #
CPF0402B52R3E1
JLCPCB Part #
C4218750
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS