CRGH2512J91K
MFR.Part #
CRGH2512J91K
JLCPCB Part #
C2148482
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS