WR25X7500FTL
MFR.Part #
WR25X7500FTL
JLCPCB Part #
C6751931
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS