CRGV2010J7M5
MFR.Part #
CRGV2010J7M5
JLCPCB Part #
C4355790
Description
-55℃~+125℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS