CRGV2512J300K
MFR.Part #
CRGV2512J300K
JLCPCB Part #
C4066525
Description
-55℃~+125℃ 1W 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS