CRM2512-FX-R120ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-R120ELF
JLCPCB Part #
C4238455
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS