CRGV2512J200K
MFR.Part #
CRGV2512J200K
JLCPCB Part #
C4081840
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS