CRM2512-FX-4123ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-4123ELF
JLCPCB Part #
C2148102
Description
-55℃~+155℃ 2W 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS