CRGV2512J1M6
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512J1M6
JLCPCB Part #
C4090291
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS