CRGV2512J1M1
MFR.Part #
CRGV2512J1M1
JLCPCB Part #
C4320061
Description
-55℃~+125℃ 1.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS