CRGV2512J1M3
MFR.Part #
CRGV2512J1M3
JLCPCB Part #
C4148320
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS