CRGV2512F64K9
MFR.Part #
CRGV2512F64K9
JLCPCB Part #
C4271366
Description
-55℃~+125℃ 1W 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS