CRGV2512F649K
MFR.Part #
CRGV2512F649K
JLCPCB Part #
C4073642
Description
-55℃~+125℃ 1W 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS