RQ73C1J9K09BTD
MFR.Part #
RQ73C1J9K09BTD
JLCPCB Part #
C4029458
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS