CRGV2512F63K4
MFR.Part #
CRGV2512F63K4
JLCPCB Part #
C6145239
Description
-55℃~+125℃ 1W 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS